/Files/images/зображення_viber_2023-08-01_21-11-01-548.pngПояснювальна записка освітньої програми "Ліга крилатих";
Презентація інтегрованої освітньої системи "Ліга крилатих" ;
Буклет "Ліга крилатих"

/Files/images/зображення_viber_2023-08-01_21-48-37-727.jpgКерівник гімназійного проєкту “Світ чекає крилатих”/ “Ліга крилатих” Левченко Світлана Миколаївна, заступник директора з НВР.
Педагоги, які працюють за системою А. Д. Цимбалару, формують в учнів початкової школи цілісну, логічну картину світу та суспільства, в якому вони живуть.

/Files/images/Левченко.jpg Але вчителі не лише «згодовують» дітям необхідні знання, а тут же навчають застосовувати ці знання в різноманітних реальних ситуаціях, повертаються до інформації, отриманої на одному занятті, при вивченні інших предметів. Так отримані знання одразу засвідчують свою користь і підвищують у дітей мотивацію дізнатися більше.